O nás ~ Piva ~ Jídelní lístek ~ Nápojový lístek ~ Fotky ~ Kontakt

Každý čtvrtek na naší speciálové pípě ochutnávka z malých pivovarů – Květnice, Mazák, Sternberg, Hauskrecht a další. Aktuální nabídku najdete vždy na našem faceboku.

Rychtář Fojt
Pivo Rychtář Fojt je typické střední plností, jemnou hořkostí, dobrým řízem a pěnivostí. Klasická poctivá desítka z Hlinska.
Matouš
Černohorský Matouš je pivo plné chuti s vyšší hořkostí, které vystupuje z řady klasických ležáků svým výrazným chmelovým aroma. Těchto vlastností bylo dosaženo použitím speciální aromatické odrůdy chmele během chmelení na 3x.
Rychtář Premium
Tento prvotřídní český ležák se vyznačuje příjemnou výraznou hořkostí a plností, vysokým řízem a výbornou pěnivostí. Premiová značka pivovaru Rychtář v Hlinsku.
Poutník Premium
Jeden z nejoblíbenějších ležáků u nás. Výrazně chmelová chuť, vysoký říz a hustá pěna. Na třetí pípě se střídá s Rychtářem.
Refresh Limetka-pomeranč
Osvěžující Refresh vznikl smícháním věhlasného černohorského ležáku půl napůl s limonádou připravenou podle speciální receptury. I přes nízký obsah alkoholu 2,2 % obj. si uchovává jemnou pivní hořkost, která se snoubí s osvěžující chutí limetky a šťavnatého pomeranče. V nabídce pouze v letních měsících!